Šablona CXI

Máte zájem rozvíjet své VaV činnosti v rámci zajímavých mezinárodních či národních projektů nebo v rámci spolupráce s významnými zástupci aplikační sféry?

Zrealizujte své plány v nově postavené budově Ústavu pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace (CXI) disponující moderním vybavením, přátelským prostředím a sympatickým kolektivem, navíc v atraktivním prostředí Libereckého kraje. Zapojte se do výzkumu na CXI.

Ředitel Ústavu pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace Technické univerzity v Liberci vypisuje výběrové řízení na pozici vývojář SW aplikací.

Pracoviště:Oddělení modelování procesů a umělé inteligence CXI
Úvazek:100 % (40hod./týden), případně dle dohody
Mzdové zařazení:mzdová třída B dle Vnitřního mzdového předpisu TUL v návaznosti na dosaženou kvalifikaci, odborné znalosti a dovednosti;
možnost přiznání příplatku v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu, možnost mimořádných odměn v návaznosti na hodnocení výkonu zaměstnance
Pracovní smlouva:na dobu určitou nejméně na 1 rok s možností prodloužení v návaznosti na realizaci projektů a vnitřní předpisy TUL
Nástup:ihned nebo dle dohody
Přihlášku zaslat:nejpozději do 31. 12. 2023

Jaká bude Vaše náplň práce?

Logo HR Excellence in Research
  • analýza zadání a návrh způsobu řešení
  • vývoj backend nebo frontend částí aplikací, unit testu a testovacích scénářů
  • spolupráce ve vývojovém týmu a sdílení kódu

Vaší výhodou je:

• znalost js frameworků a Bootstrap
  • znalost AZUREDEVOPS, GIT, cloud prostředí AZURE, Openshift, aj
  • kreativní myšlení, schopnost systematické práce a vyvozování závěrů
  • smysl pro zodpovědnost a týmovou práci
  • schopnost samostatně komunikovat s klientem a prezentovat výstupy ústní i písemnou formou
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • vhodné i pro studenty, které případně do problematiky zaškolíme

Co nabízíme:

• 6 týdnů dovolené (při 100 % úvazku)
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování
  • univerzitní mateřskou školku
  • dětský koutek pro děti batolecího věku
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole
  • zdarma sportovní aktivity (např. tenis, sauna, posilovna) v objektech univerzity
  • zdarma plavání v libereckém bazénu
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD a tramvaje), parkoviště a krytá stání pro kola
  • možnost ubytování v  blízkosti pracoviště v univerzitních ubytovacích kapacitách
  • podrobnější informace:

Jak se ucházet:

Zaujala Vás výše uvedená pozice? Pokud ano, pošlete prosím níže požadované dokumenty na e-mailovou adresu: volnamista@tul.cz.

K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto dokumenty:

• strukturovaný profesní životopis se stručnou charakteristikou dosavadní odborné praxe,
  • kopie dokladu o vzdělání.

V případě dotazů se můžete obrátit na personalistky Technické univerzity v Liberci:

Informace k výběru vhodného uchazeče

Výběrové řízení proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů, ve druhém kole proběhne osobním či online pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči a uchazečky informováni nejpozději do 30 dnů od ukončení výběrového řízení.

Výsledek výběrového řízení bude zveřejněn na úřední desce Technické univerzity v Liberci. Uchazeč je oprávněn vyžádat si od ředitele vyjádření ke svému výsledku prostřednictvím e-mailu hr.cxi@tul.cz, a to ve lhůtě 14 kalendářních dnů ode dne zveřejnění rozhodnutí. Ředitel zašle uchazeči ve lhůtě 14 kalendářních dní od data doručení žádosti své vyjádření v písemné podobě.

Výběrové řízení na výše uvedené místo je od 27. 11. 2023 zveřejněno na: